Vodafone Mobil Ödeme

Vodafone Mobil Ödeme ile istediğim tutarda ve istediğim kadar alışveriş gerçekleştirebilir miyim?

Vodafone Mobil Ödeme Servisi için berlirlenmiş işlem limitleri vardır. Tek seferlik işlemlerde limit 150 TL’dir. Günlük işlem limiti 200 TL’dir. Aylık toplam işlem limiti 350 TL’dir.

Vodafone Mobil Ödeme kalan limitimi nasıl öğrenebilirim?

Mobil ödeme limitlerinizi öğrenmek için Vodafone Çağrı Merkezi’ne ulaşabilirsiniz.

Vodafone Mobil Ödeme servisi ile yaptığım harcamaların bedelini GSM faturasından ayrı olarak veya taksit ile ödeyebilir miyim?

Vodafone Mobil Ödeme servisi kapsamında yapılan harcamalar, takip eden dönem faturasına yansıtılmaktadır. GSM servisleri ve Vodafone Mobil Ödeme Servisi kapsamında faturanıza yansımış olan alışveriş tutarları toplam olarak Vodafone faturanızda görünmektedir. Bu nedenle, ayrı ödeme veya taksitlendirme gerçekleştirilememektedir.

GSM Numaramı devretiğimde ya da değiştirdiğimde üyelik içeren alışveriş ödemelerim yeni numaramdan devam edebilir mi?

GSM numaranızı değiştirdiğinizde ya da devrettiğiniz üyelik içeren ödemelerinizin devam edebilmeniz için alışveriş yaptığınız işyerine yeni numaranız ile ilgili bilgi iletmeniz gerekmektedir.

Vodafone Mobil Ödeme Servisi ile yaptığım işlemi iptal edebilir miyim?

Vodafone Mobil Ödeme sadece alışveriş yaptığınız işyerlerinizdeki alışverişinize aracılık eden bir servistir. İptal işlemleri ile ilgili alışveriş yaptığınız işyerleri ile görüşülmelidir.

Vodafone Mobil Ödeme sisteminde ödeme onayı için mesaj gelmedi. Ne yapmalıyım?

Alışveriş yaptığınız işyerinin müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz.

Vodafone Vodafone Mobil Ödeme işlemini onayladım ancak işlemim gerçekleşmedi. Neden?

İşlem limitinizi doldurduğunuz takdirde işleminiz gerçekleşmeyecektir. Aynı zamanda Onay SMS’inize hatalı döndüğünüz veya 3 dakika içinde dönmediğiniz takdirde işleminiz gerçekleşmemiş olabilir.

Vodafone Mobil Ödeme Servis’ni kullanarak ödemesini yaptığım ürünler ile ilgili sorularımı veya şikayetlerimi kime iletmeliyim?

Alışverişinizle ilgili tüm soru ve talepleriniz için ödemeyi ve alışverişi yaptığınız işyerinin müşteri hizmetleriyle iletişime geçmelisiniz.

Duran yapıdaki tarifelerde (hesabını bilen, duran, fatura aşmayan/ekstra, duran akıl küpü tarifeler) Vodafone Mobil Ödeme Servisi kullanılabilir mi?

Hayır. Hibrid tarife kullananlar mobil odeme servislerini kullanamaz.

Vodafone Mobil Ödeme Servisi bütün cep telefonları ile kullanılabilir mi?

Vodafone Mobil Ödeme SMS atabilen/alabilen tüm cep telefonları ile uyumludur.

Cep Avans TL veya Hediye TL’lerim ile Vodafone Mobil Ödeme Servisini kullanabilir miyim?

Cep Avans TL ve kampanyalar kapsamında kazanılan hediye bakiyeler Vodafone Mobil Ödeme Servisi’nde kullanılamaz. Yeni aktivasyon esnasında verilen başlangıç paketi bakiyesi kullanılabilir.

Hattım kayboldu veya çalındı. Ne yapmalıyım?

Abonenin hattının kaybolması veya çalınması durumunda, GSM hizmetlerinden ve Vodafone Mobil Ödeme Servisi’nden izinsiz yararlanılmasını engellemek için GSM hattını geçici olarak kapatması (veya Vodafone Mobil Ödeme Servisi’ni kapatması) gerekmektedir.

Vodafone Mobil Ödeme Servisi için belirlenmiş 350 tl lik aylık işlem limiti hesap kesim tarihinde mi yenilenmektedir?

Evet, hattın fatura kesim tarihinde yenilenir.

OKS de ve kara listede olan numaralar bu servisten yararlanabilir mi?

Hayır yararlanamaz.

Aktif statüde olmayan hatlar (kısıtlı2,faturadan kısıtlı, dondurulmuş v.b) Vodafone Mobil Ödeme Servisi’nden yararlanabilir mi?

Hayır yararlanamaz.

Vodafone Mobil Ödeme Servisi yurt dışındayken kullanılabilir mi?

Hayır.

Vodafone Mobil Ödeme için üyelik hizmet ücreti neden alınmaktadır?

Abonelerimizin alışverişlerinde kolaylık sunmak adına hizmete sunduğumuz Vodafone Mobil Ödeme servisimiz her geçen gün daha çok üye işyerinde kabul edilmektedir.

Sadece abonelerimizin yararlanabildikleri fırsatlarla, güvenle ve çok kolay bir şekilde ödemelerini gerçekleştirebilmelerini sağlamak adına çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Bu güvenli ve çok kolay olan Mobil Ödeme servisimizi daha da yaygınlaştırmak ve abonelerimize daha iyi bir deneyim sunmak adına 3 aylık olarak üyelik hizmet ücreti almaktayız.

Kredi kartı, banka kartı ve banka hesabı gibi tüm ödeme yöntemlerinde aylık/yıllık olarak alınan işlem ücretlerinden çok daha makul olan üyelik hizmet ücretimiz Mobil Ödeme sözleşmemiz kapsamında abonelerimizle paylaşılmıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir