Vodafone Mobil Ödeme Bozdurma İletişim 0552 445 0589

Hattınızı Vodafone Mobil Ödeme Servisi’ne açmak veya kapamak ücretsizdir. Hattınızı Mobil Ödeme’ye açmak için “MOBILODEME AC”, kapatmak için “MOBILODEME KAPAT” yazıp 7878’e ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.

Vodafone Mobil Ödeme Servisi’nin açılabilmesi için 90 günden daha uzun süredir müşterimiz olmanız gerekmektedir.Vodafone Mobil Ödeme ile yapacağınız alışverişlerde “2020” kısa numarası haricindeki diğer numaralara göndereceğiniz Onay ve İptal SMS’leri vergiler dahil 41 kuruştur.

Yapılan alışverişin bedeli, faturalı hatlarda Vodafone faturanıza yansır, faturasız hatlarda ise bakiyenizden düşülür. Alışveriş tutarına Özel İletişim Vergisi (ÖİV) yansıtılmaz.

Vodafone Vodafone Mobil Ödeme Servisi sadece tahsilat hizmeti sağlamaktadır. Aboneler, ürünlerle ilgili tüm soru ve talepler için ödemeyi yaptıkları üye işyerleriyle iletişime geçmesi gerekmektedir. Vodafone Mobil Ödeme Servisi için belirlenmiş işlem limitleri aşağıdaki gibidir:

  • Tek Seferlik işlem limiti 150 TL’dir.
  • Günlük işlem limiti 200 TL’dir.
  • Aylık toplam işlem limiti 350 TL’dir.

Bu ürün bir Vodafone Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşu A.Ş. ürünüdür. (Limit aşımı durumunda işlem yapılamaz. Abone Vodafone Mobil Ödeme Sistemini kapatıp tekrar açtığında limit kullanımı sıfırlanmaz, kaldığı yerden devam eder.)

Vodafone Mobil Ödeme ile yapılan alışverişin bedeli, faturalı hatlar için GSM faturasına yansır, ön ödemeli hatlar için müşterinin Vodafone TL bakiyesinden düşer.

Ön Ödemeli Abonenin hesap bakiyesinde yeterli ‘TL’ olmalıdır. Cep Avans TL ile mobil ödeme yapılamaz.

Abone sadece kendi GSM numarasına yansıyacak şekilde alışveriş veya ödeme yapabilir.

Abonenin telefonunun kaybolması veya çalınması durumunda, GSM hizmetlerinden ve Vodafone Mobil Ödeme Servisi’nden izinsiz yararlanılmasını engellemek için GSM hattını geçici olarak kapatması (veya Mobil Ödeme Servisini kapatması) gerekmektedir.

Servis sağlayıcı kuruluş, ücret ve kullanım koşullarında değişiklik yapma ve istediği zaman hizmeti sonlandırma hakkını saklı tutar

Vodafone Mobil Ödeme kullanımlarında 3 aylık olacak şekilde üyelik hizmet ücreti 2,99 TL alınmaktadır.

3 aylık süreler Ocak-Şubat-Mart, Nisan-Mayıs-Haziran, Temmuz-Ağustos-Eylül ve Ekim-Kasım-Aralık olarak tanımlanmıştır.

İçinde bulunan 3 aylık sürede mobil ödeme işlemi yapılmaması durumunda üyelik hizmet ücreti alınmayacaktır.

3 aylık üyelik hizmet ücreti, ilgili 3 ay içerisinde yapılacak olan ilk mobil ödeme işlemi sonrasında faturalı hatlar için GSM faturasına yansıtılmaktadır, ön ödemeli hatlar için müşterinin Vodafone TL bakiyesinden düşülmektedir.

Mobil Ödeme Hizmeti Kullanıcı Sözleşmesi için tıklayınız.